Rekrutacja nowych uczniów odbywa się całorocznie. Aby zapisać dziecko na rok szkolny 2018/19 należy:

1. Wypełnić i dostarczyć poniższe dokumenty:

Formularz rejestracji – plik PDF

Umowa Opiekuna / Rodzica – plik PDF

Lub wypełnić formularz online:

Formularz rekrutacyjny online na rok szkolny 2018/19

2. Wnieść przedpłatę 30 GBP na konto szkoły (dane do przelewu), która zostanie odliczona od opłaty za pierwszy semestr roku szkolnego.

3. Umówić się na spotkanie w dogodnym terminie (nalepiej kontaktując się za pomocą maila lub telefonicznie).

Tylko dzieci uczęszczające od początku roku szkolnego mogą otrzymać świadectwo opisowe ukończenia bieżącego roku szkolnego. Dzieci przyłączającej się w czasie roku otrzymują dyplom ukończenia szkoły z oceną opisową umiejętności.

“Fantastcznie prowadzone zajęcia, dzieci poznają świat, tradycję a zagadnienia przedstawione są w ciekawy sposób” – Katarzyna mama Aurory lat 7

Opłaty obowiązujące w roku szkolnym 2018/19

Opłaty dokonujemy za semestr, dwa razy w roku (do końca Września za pierwszy semestr i do końca Lutego za semestr drugi) w wysokości:

SEMESTR I  (wrzesień – luty 2019)

Pierwsze Dziecko – £135

Drugie Dziecko – £85

Każde kolejne – £60

SEMESTR II (marzec – czerwiec 2019)

Pierwsze Dziecko – £135

Drugie Dziecko – £85

Każde kolejne – £60

Cena semestru uzależniona jest od ilości zajęć w semestrze i nie przekracza 3 GBP za 1 godz.lekcyjną ze zniżką na drugie i trzecie dziecko.

Zajęcia dodatkowe płatne są oddzielnie (Kluby Art, Foto, Szachy, Sport, przygotowawczy do egz. GSCE ) za 1 miesiąc z góry (gotówką lub kartą na miejscu) w zależności od wymagań nauczyciela prowadzącego.